Jak to začalo

V roce 2018 vznikla koalice Společně pro Radotín zahrnující příslušníky a podporovatele politických stran TOP 09, KDU-ČSL a Strany Zelených, která šla do voleb pod vedením nestraníka Luďka Sedláka.

Celé volební období bojovali naši dva zastupitelé Matěj Rak a prof. Sedlák (později jej nahradil Matěj Pomahač) i řada členů radotínských komisí za transparentnější rozhodování obce, kvalitnější životní prostředí a příjemnější veřejný prostor i za regulaci zběsilého stavebního rozvoje – městské části i developerů – který se utrhl z řetězu. Po celou dobu jsme pomáhali prosazovat náš společný program i přání a stížnosti občanů, kteří se cítí být dlouhodobě nedostatečně vyslyšeni a zastupováni.

Stávající vedení radnice deklaruje úmysl proměnit Radotín do podoby kapacitního a zahuštěného města, s čímž zásadně nesouhlasíme. Pro zářijové komunální volby jsme proto naši spolupráci rozšířili o kandidáty nezávislé a nestraníky i příslušníky dalších politických stran, a jako čistě lokální sdružení se pod vedením Jana-Matěje Raka ucházíme o podporu Radotínských občanů.

Představujeme jasnou a čitelnou alternativu!

Chceme město kvalitní, nikoli kapacitní, hospodárné, nikoli nabobtnalé, chceme otevřený a příjemný Radotín pro všechny!
Vyhledávání